Tworzywa sztuczne
Just another WordPress site

Nowoczesna architektura : Plany kampusu SCI-Arc Odkrywaj kształt wiedzy

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

SCI-Arc, Southern California Institute of Architecture, znany jest z misji edukowania architektów, którzy będą obrazować i kształtować przyszłość.
Jest to najbardziej widoczne w programie M.Arch 2.
Otwarty dla studentów, którzy posiadają już licencjat z architektury, M.Arch 2 był szkolnym programem flagowym w swojej 15-letniej historii, ponieważ to tam innowacje i najnowocześniejsza technologia są stosowane w dziedzinie architektury.
powstał w bardzo specyficznym momencie historycznym, w którym technologia cyfrowa stała się sposobem na zahamowanie status quo w architekturze i od tego czasu stale rozwijała ten pomysł przez ostatnie piętnaście lat.
Jest to część rozwoju cyfrowego projektu w architekturze.
wyjaśnia Przewodnicząca Programów Absolwentów, Elena Manferdini.M.Arch 2 zapewnia architektom nowe otoczenie, które ma uzupełniać to, co może być klasycznym wykształceniem, z bardziej współczesnym, najnowocześniejszym, który zawiera nową technologię i fabrykę, nowe teorie i nowe sposoby myślący.
Jeden z niewielu akredytowanych przez NAAB studiów drugiego stopnia w Stanach Zjednoczonych, M.Arch 2 jest również jednym z najbardziej międzynarodowych programów SCI-Arc, ponieważ przyciąga studentów z całego świata, którzy posiadają już dyplom z architektury i pozwalają ich realizacja licencjonowania w USA.
Podczas dwuletniego programu M.Arch 2 jest także najbardziej zwinnym i szybkim programem SCI-Arc.
Program rozpoczyna się od studia zatytułowanego Compositional Morphologies, które bada czołową dyscyplinę, prowadząc rozmowę do następnej pod względem estetycznych programów, współczesnej i przyszłej roli społecznej architektury oraz wpływu innowacji teoretycznych i technologicznych na architekturę.
Projekt i repertuar komunikacyjny.
Drugie studio M.Arch 2 koncentruje się na projektowaniu obliczeniowym i kładzie nacisk na rozwijanie strategii formalnych wykraczających poza obecny stan wiedzy.
Uczniowie integrują techniki i technologie pozadyscyplinarne z obiegiem prac projektowych w celu opracowania innowacyjnych architektur, które reagują na zmieniające się konteksty społeczne, ekologiczne i technologiczne.
Studenci.
Prace projektowe obejmują zagadnienia od podstawowych przemian morfologicznych poprzez rygorystyczne modelowanie 3D, po rolę obrazu i próbkowania cyfrowego w produkcji formy architektonicznej.
Zagadnienia te są analizowane przez wysoce rozwiązany projekt budynku.
To drugie studio w programie łączy narzędzia nabyte podczas pierwszego semestru z architekturą, którą studenci przynoszą ze swoich studiów licencjackich, aby stworzyć współczesną propozycję architektoniczną.
Prowadzone przez Elenę Manferdini (krzesło z programami doktoranckimi), Toma Wiscombe (licencjat z programu studiów licencjackich) i Kristy Balliet, studium projektowania komputerowego w semestrze wiosennym pod tytułem.
The Shape of Knowledge.
został zaprojektowany jako platforma badawcza skupiająca się na nowatorskich formalnych eksperymentach i krytycznym myśleniu w związku z wysoce specyficzną typologią budynków nowego kampusu dla lokalizacji SCI-Arc.
Arts District.
Studio Elieny Manferdini skoncentrowało się na niejednoznacznych możliwościach wykończenia materiału i ich zastosowania w projektowaniu elewacji i wnętrz.
Ze względu na ich zdolność do inicjowania wielu odczytów, sprytne efekty optyczne były w centrum eksploracji studia.
Polityka materiałów była narzędziem do podjęcia trudnego zadania wytworzenia czegoś wyjątkowego z czegoś, co z definicji powinno być uniwersalne: obraz wiedzy.
Z kolei studio Tom Wiscombe skupiło się na idei architektury jako pojemnika, co oznacza, że rzeczy są zawarte w środku, jak miasto w śnieżnej kuli, feerię lub japońska diorama.
Studio badało nowe strategie odnoszące się do architektonicznych pojemników i ziemi, aby móc zaangażować się w konkretny problem dużej otwartej przestrzeni stwarzanej przez brief.
Studio Kristy Balliet skupiło się na architekturze, która kwestionuje założenia architektonicznego frontu i angażuje się w dyskusję na temat designu, skupiając się na wielu orientacjach.
Skoncentrowano się na profilach architektonicznych i ich zdolności do reorientacji, poza ramami, adresowaniu różnych odbiorców i utrzymywaniu uwagi zarówno w środku, jak i na zewnątrz.
Podczas gdy eksplorowane projekty i techniki są aktualizowane co roku, aby odzwierciedlić zaangażowanie programu M.Arch 2 w nowość, zawsze pojawia się pomysł, aby odkryć to, co zostało zrobione, przesuwając granice i granice tego, co jest możliwe.
Z zaangażowaniem Korzystając z najnowszych technologii i nieustraszonego podejścia do projektowania architektonicznego, program M.Arch 2 SCI-Arc jest specjalnie zaprojektowany, aby napędzać zaawansowaną eksplorację projektu i nowe sposoby komunikacji, rozwijając współczesne eksperymenty architektoniczne i poszerzając granice konwencjonalnej praktyki architektonicznej.
Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat MA
[patrz też: hurtownia elektryczna, surówki bawełniane, Kabiny Sanitarne ]
[więcej w: ilustris, szlifierka kątowa allegro, przydomowe oczyszczalnie ścieków ]
[hasła pokrewne: ilustris, szlifierka kątowa allegro, przydomowe oczyszczalnie ścieków ]

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: ilustris przydomowe oczyszczalnie ścieków szlifierka kątowa allegro