Tworzywa sztuczne
Just another WordPress site

Nowoczesna architektura : Jak największy na świecie producent materiałów budowlanych wykorzystał swoje własne produkty do stworzenia światowej klasy siedziby dla swoich pracowników

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Remont obejmował parę istniejących czteropiętrowych budynków połączonych czteropiętrowym mostem łączącym, do którego zespół projektu dołączył jako dwa projekty: rdzeń i skorupa oraz wykończenie wnętrza.
Projekt rdzenia i łupiny łączył gruntowną renowację istniejącego budynku z powierzchnią 40 000 stóp kwadratowych (3700 m2), aby rozbudować istniejący most łączący.
Istniejący system konstrukcyjny został utrzymany i ponownie użyty w nowym projekcie.
Po 18 miesiącach prac remontowych budynek o powierzchni 277 000 stóp kwadratowych (25 700 metrów kwadratowych) otwarto 15 października 2015 r., Dokładnie 350 lat po założeniu firmy przez króla Ludwika XIV z Francji, w celu wyprodukowania szkła dla Hall of Mirrors at Pałac Wersalski w Paryżu.
Projekt siedziby głównej odmienił sposób działania firmy i zasygnalizował nową erę dla firmy i jej pracowników.
Obejmuje on 116 wspólnych miejsc spotkań; ponad 800 stanowisk pracy, wszystkie z widokiem na zewnątrz (w tym kierownictwo firmy, która zrezygnowała z biur narożnych); dźwiękoszczelna kafeteria, tak intymna jak kuchnia twojego domu; centrum fitness, które przewyższa wiele sąsiednich siłowni; uspokajający naturalny staw; sceniczny amfiteatr na świeżym powietrzu z funkcją wody; i 2,1 km (2,1 km) ścieżek spacerowych.
Wykorzystując ponad 50 wewnętrznych i zewnętrznych materiałów budowlanych z własnego portfolio produktów, firma dążyła do ustanowienia nowego standardu dla nowoczesnego miejsca pracy: poprawy jakości powietrza, zarządzania wilgocią, światła dziennego, akustyki, efektywność energetyczna, zarządzanie ciepłem i ergonomia.
Produkty firmy można zobaczyć w całej centrali w przeszkleniach, szkle wewnętrznym, pokryciu dachowym, izolacji, gipsie budowlanym, sufitach akustycznych i pokryciach ściennych.
Własne firmy budowlane współpracowały z zespołem projektowym nad doborem odpowiedniej kombinacji produktów, aby osiągnąć cele określone dla projektu, takie jak uzyskanie certyfikatu LEED Platinum w US Green Building Council dla komercyjnych wnętrz, a także muszla.
Oto spojrzenie na niektóre z kluczowych strategii, które budynek ma na celu osiągnięcie środowiska pracy, które przynosi korzyści w zakresie dobrobytu pracowników i środowiska.
Najważniejsze informacje.
Jeffrey Totaro 1) Projektant na zewnątrz i hol, Bernardon, zainstalował 17000 stóp kwadratowych (1580 metrów kwadratowych) SageGlass na elewacji zachodniej i południowej elewacji.
SageGlass został wybrany ze względu na jego zdolność do dynamicznego kontrolowania światła słonecznego, optymalizowania światła dziennego, utrzymywania widoków na świeżym powietrzu i zwiększania komfortu poprzez zapobieganie olśnieniu i nasłonecznieniu.
Kontrolując światło słoneczne, SageGlass znacznie zmniejsza zapotrzebowanie na energię i zapotrzebowanie na HVAC, jednocześnie zwiększając zatrudnienie.
komfort i dobre samopoczucie.
Szkło elektrochromatyczne zawiera SageGlass LightZone.
Technologia ta może mieć trzy różne strefy zabarwienia w ramach jednej szyby, aby zmaksymalizować światło dzienne i pozwolić pracownikom wygodnie cieszyć się niezakłóconymi widokami na środowisko naturalne, co zostało pokazane, aby zwiększyć produktywność i zadowolenie w miejscu pracy.
.
Jeffrey Totaro 2) Wejście ma Sheerfill.
Membrana architektoniczna z włókna szklanego pokryta teflonem.
stworzyć oszałamiający profil architektoniczny, który można docenić w dzień iw nocy.
Zespół projektowy wybrał Sheerfill, ponieważ przepuszcza naturalne światło, jednocześnie chroniąc pracowników i gości przed żywiołami.
W nocy światła LED są skierowane w górę w kierunku czaszy, a biała powierzchnia z silnie odbijającą światło w pełni wykorzystuje efekt, rozświetlając ekspansywną ścieżkę do budynku.
3) CertainTeed Zainstalowano nisko-pochyłe pokrycie dachowe CoolStar zminimalizować wpływ budynku na środowisko, zmaksymalizować komfort mieszkańców poprzez izolację konstrukcji i zapewnić najwyższy stopień ochrony przed warunkami atmosferycznymi.
.
Jeffrey Totaro 4) System nawadniania i funkcja wody wykorzystują zebraną wodę deszczową, eliminując zużycie wody pitnej.
Woda deszczowa jest zbierana z powierzchni dachu o powierzchni 7000 stóp kwadratowych (650 m2) i jest przechowywana w 25 000 galonach (95 000 litrów) cysterny na miejscu.
Na miejscu wdrożono plan zarządzania wodami burzowymi, w tym podziemny system przetrzymywania, wykop w infiltracji i cztery ogrody deszczowe, wszystko do i
[więcej w: domy ekologiczne, wirtualne biuro, maszyny pakująceprzydomowe oczyszczalnie ścieków ]
[więcej w: dmuchańce, łóżka drewniane, bakterie siarkowe ]
[patrz też: dmuchańce, łóżka drewniane, bakterie siarkowe ]

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: bakterie siarkowe dmuchańce łóżka drewniane