Tworzywa sztuczne
Just another WordPress site

Architektura 21szego wieku : Studenci SCI-Arc EDGE przystępują do końcowej fazy roku inauguracyjnego

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Teoria projektowania i pedagogika, Ryan Scavnicky SCI-Arc EDGE, Centrum Zaawansowanych Studiów Architektury, ukończy studia pod koniec tego lata.
Wszystkie cztery studia podyplomowe są obecnie w końcowym semestrze trzech semestrów, a studenci są zajęci projektami.
SCI-Arc EDGE to nowa platforma zaawansowanych studiów w architekturze.
Jego innowacyjne studia podyplomowe mają na celu przetestowanie teoretycznych i praktycznych ograniczeń innowacji architektonicznych w celu uruchomienia nowych karier architektonicznych w XXI wieku.
David Ruy, Katedra Studiów Podyplomowych w SCI-Arc, wyjaśnia: Mimo że architektura jest starą dyscypliną, idea architekta dramatycznie rozwinęła się w imponującej historii.
Biorąc pod uwagę, jak bardzo pomysł architekta już się zmienił, myślę, że możemy spokojnie dojść do wniosku, że jeszcze nie widzieliśmy ostatecznej wersji tego architekta.
Większość dzisiejszych szkół utknęła w starych modelach budowania kariery.
Myślę, że niebezpiecznie jest zakładać, że przyszłość będzie nadal wyglądać jak teraźniejszość (nigdy nie okazała się prawdą).
Myślę, że najważniejszymi miejscami pracy w przyszłości będą te, które jeszcze nie istnieją.
SCI-Arc EDGE to miejsce, w którym przygotowujesz się do tej przyszłości.
Każdy z czterech programów: technologie architektoniczne, fikcja i rozrywka, projektowanie miast i teoria projektowania oraz pedagogika – identyfikują odrębne terytorium w pojawiających się środowiskach współczesnego świata i dać uczniom możliwość bycia aktywnymi stronami zainteresowanymi budowaniem przyszłości.
Ruy kontynuuje, bardziej niż jakakolwiek inna dziedzina, architektura ma głęboki wpływ na to, co myślimy, że świat jest.
Chciałbym, aby nasi studenci przyjęli odpowiedzialność za definiowanie świata, zamiast akceptować to, co mówią inni.
Wszystko, co uważasz za prawdziwe, zaczęło się od szalonego pomysłu.
Technologie architektoniczne, Shabnam Moravveji i Moheb Hezkial Prowadzony przez Marcelo Spinę, program Architectural Technologies badał maszynową wizję, sztuczną inteligencję i wpływ, jaki te dwie powstające technologie mają na architekturę.
Jednym z wniosków ich programu badań jest to, że automatyzacja maszyn nie jest już tylko problemem technologii wytwarzania.
Ponieważ te nowe technologie wpływają na samą wizję i inteligencję projektanta, wizja maszynowa i sztuczna inteligencja przekształcają wyobraźnię architektoniczną.
Ponieważ maszyny stają się czymś więcej niż narzędziami pasywnymi i zaczynają być aktywnymi współpracownikami w procesie projektowania, jakie innowacje architektoniczne zobaczymy.
Fikcja i rozrywka, Murong Mi W tym pierwszym roku programu Fiction and Entertainment w SCI-Arc, Liam Young badał potężną rolę, jaką dziś w kulturze odgrywa fikcja.
Podczas trzech semestrów programu studenci Liamu napisali fascynujące krótkie filmy przedstawiające dziwne implikacje technologii we współczesnym życiu.
Fikcyjne scenariusze tych projektów krytycznie odzwierciedlają niepewne terytoria najbliższej przyszłości.
Projektowanie miast, Yen-Ting Lin W programie Design of Cities Peter Trummer prowadził swoich studentów przez radykalny projekt badań nad projektami, analizując wpływ finansów na współczesne miasto.
Uczniowie opracowywali projekty spekulacyjne, badając potężną rolę, jaką odgrywa dziś globalna inwestycja w określanie kształtu miast.
Chociaż forma mogła kiedyś funkcjonować w przeszłości, dziś forma wydaje się podążać za finansami.
Teoria projektowania i pedagogika, Majeda Alhinai Na koniec, pierwsi studenci z programu Design Teoria i Pedagogiki obecnie destylują swoje doświadczenia dydaktyczne w SCI-Arc, opracowując projekty projektowe według własnych zaawansowanych projektów briefów studyjnych.
Jesienią studenci zapoznali się z podstawą programową SCI-Arc i zdobyli praktyczne doświadczenie w zakresie studiów i seminariów SCI-Arc.
Oprócz studiowania historii pedagogów architektonicznych, opracowali oni własne podstawowe projekty studyjne i eksperymentowali z opracowaniem nowych ćwiczeń studyjnych.
Wiosną pomagali w nauczaniu zaawansowanych studiów filmowych SCI-Arc (studia wertykalne) i opracowywali własne zaawansowane studia sylabusowe.
Tego lata kończą program, opracowując projekty projektowe zgodnie z wytycznymi, które opracowali na wiosnę, testując swoje metody pedagogiczne z pierwszej ręki.
Każdy z czterech programów zaprezentuje prace wykonane w tym pierwszym roku SCI-Arc EDGE w czterech wydarzenie publiczne, 29 sierpnia.
września 2017 r.
Harmonogram konferencji SCI-Arc EDGE Sympozjum w Keck Auditorium wtorek, 29 sierpnia, 16: 00-19: 00: Design of Cities środa, 30 sierpnia, 16: 00-19: 00 Teoria projektowania i pedagogika Czwartek, 31 sierpnia, 16: 00-19: 00: Technologie architektoniczne Piątek, września, godz.
16:00 – 19:00: Fikcja i rozrywka Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej SCI-Arc pod adresem www.sciarc
[patrz też: wiązar dachowy, Kabiny Sanitarne, maszyny pakująceprzydomowe oczyszczalnie ścieków ]
[więcej w: pieniądz kruszcowy, ogrody zimowe, internetia kontakt ]
[więcej w: pieniądz kruszcowy, ogrody zimowe, internetia kontakt ]

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: internetia kontakt ogrody zimowe pieniądz kruszcowy