Tworzywa sztuczne
Just another WordPress site

Budownictwo wczoraj i dzis : Ghana: Fundacja Nka ogłasza wyzwanie 10X10 Shelter

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

2011 Mural Project Artmakers Inc, dzięki uprzejmości Fundacji Nka Fundacja Nka ogłosiła nowy konkurs, otwarty dla wszystkich studentów i absolwentów kierunków związanych z projektami, architekturą, sztuką, inżynierią i szkołami zainteresowanymi projektami społeczności wiejskich w Afryce, czyli projektem-kompilacją wyzwanie w Abetenim Arts Village w pobliżu Kumasi w regionie Ashanti w Ghanie.
Wyzwanie 10 × 10 Shelter to konkurs na miejscu zorganizowany jako obóz projektowania i budowania dla uczenia się przez działanie.
w architekturze afrykańskiej.
Nie ma ustalonych terminów z 5 dostępnymi miesiącami na zapisanie się, pierwszy początek w październiku 2012 roku.
Dołącz do nas po przerwie, aby uzyskać więcej szczegółów na temat tej wyjątkowej konkurencji.
Celem konkursu jest stworzenie środowiska uczenia się przez projektowanie w schronisku o długości 10 stóp na 10 stóp, które może służyć jako jednostka dla systemu modułowego, który może zbudować centrum sztuki społeczności z warsztatami i salami nauczania .
Schron powinien być zaprojektowany z myślą o sztuce i architekturze, w zespole wykorzystującym lokalne materiały i lokalne warunki schronienia.
Zachęca się uczestników, aby byli maksymalnie kreatywni, wykorzystując materiały z recyklingu i powtórnie wykorzystane, części maszyn, odrzucone tworzywa sztuczne, kapsle do butelek itp.
Nadzieją jest dostarczenie pomysłów na odległość, jaką mogą uzyskać lokalne zasoby, aby stworzyć schronienie o wysokości 10 stóp na 10 stopy.
Konkurs zachęca zarówno uczniów, jak i praktyków do zastosowania, inne doświadczenie dla osób przyzwyczajonych do pracy za komputerem lub w biurze.
Aby się zakwalifikować, uczestnicy są zobowiązani do przesłania CV, rysunków proponowanego projektu oraz dat, w których kandydat składa wnioski mogą składać wnioski w grupach, drużynach lub indywidualnie.
Dostępne są następujące daty: 1-30 października 2012 r., 10 lutego-10 marca 2013 r., 1-30 października 2013 r., 7 lipca – 7 sierpnia 2013 r., 3-31 października 2013 r.
Oczekuje się, że uczestnik 10 × 10 prowadzić dziennik procesowy zawierający notatki z procesu, szkice, zdjęcia lub wideo, aby wygenerować DVD o obozie lub inny kreatywny sposób rozpowszechniania tego doświadczenia.
Wyzwanie projektowania i budowania jest organizowane przez Fundację Nka.
Wszystkie projekty i pomysły zostaną opublikowane i udostępnione na stronie nkafoundation.org.
Organizatorzy zapewnią bezpłatne noclegi w otoczeniu osady artystycznej i mini nagrodę GH.
200,00 za projekt dla materiałów, wraz z.
5 dziennie dla żywności.
Uczestnik międzynarodowy odpowiada za koszty własnego przelotu i proponowany projekt.
Fundacja Nka sugeruje, że uczestnicy ubiegają się o granty podróżne za pośrednictwem krajowych rad artystycznych lub innych źródeł.
Aby uzyskać więcej informacji na temat konkursu, kliknij tutaj.
[hasła pokrewne: domy ekologiczne, cyklofosfamid, brama garażowa ]
[patrz też: konimpex, pieniądz kruszcowy, ogrody zimowe ]
[patrz też: konimpex, pieniądz kruszcowy, ogrody zimowe ]

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: konimpex ogrody zimowe pieniądz kruszcowy