Tworzywa sztuczne
Just another WordPress site

Architektura 21szego wieku : 11 rzeczy, których się uczysz na początku Prawdziwe Praca w architekturze (lekcje od ostatniego absolwenta)

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Zrobiłeś to! Ukończyłeś te wyczerpujące lata szkoły architektury, udoskonaliłeś swoje portfolio i rozmowę kwalifikacyjną, i dostałeś pierwszą pracę w firmie architektonicznej.
Wszyscy mówili ci, że praca w firmie będzie inna niż w zwykłym szkoleniu, ale dopóki sam nie wyjdziesz, naprawdę nie masz pojęcia, co to może oznaczać.
Kiedy już rozwiązałeś życiowe pytania o przetrwanie poza szkołą architektury, musisz jeszcze nauczyć się funkcjonować w codziennej pracy.
Krzywa uczenia się jest stroma i z pewnością może być przytłaczająca, ale udało ci się dotrzeć tak daleko i jest kilka lekcji i umiejętności, które z pewnością zyskasz szybko, gdy zaczniesz swoją karierę.
Możesz nie zajmować się zbytnim projektowaniem.
Równie dobrze moglibyśmy rozwiązać ten problem.
Wszyscy słyszeliśmy przerażające opowieści o nowych pracownikach, którzy stali się niczym więcej niż małpkami Revita i powoli marnują się przed komputerami pracującymi nad detalami ścianek działowych.
Choć niekoniecznie będzie to takie ponure, nie spodziewaj się dużego zlecenia na projekt pierwszego dnia w biurze.
To oczywiście zależy od rodzaju i wielkości firmy, dla której pracujesz.
Mniejsza firma jest często bardziej prawdopodobne, aby dać doświadczenie w wielu różnych zadań, w tym niektórych prac projektowych, podczas gdy większe firmy często mają swoich pracowników na bardziej wyspecjalizowane role.
W jakich warunkach pracujesz najlepiej, zależy to od Ciebie, aby dowiedzieć się, i nie zawsze możesz to naprawić za pierwszym razem.
Jeśli nie jesteś zadowolony z rodzaju powierzonych zadań, zawsze możesz poprosić swojego przełożonego o podjęcie różnych obowiązków, ale może ci pomóc rozszerzyć mentalną definicję projektowania.
Nawet bardziej przyziemne zadania, które możesz otrzymać, wymagają jeszcze dokładnej przemyślenia i podjęcia decyzji i naprawdę możesz zaprojektować.
cała praca, którą wykonujesz, stosując myślenie projektowe, które opracowałeś do zadania przed tobą.2.
Komunikacja naprawdę jest kluczowa.
Brzmi to jak banał, ale jedną z rzeczy, która może być trudna do symulacji w szkole, jest rola komunikacji między wieloma stronami, która jest zawsze zaangażowana w projektowanie i budowę budynku.
Podczas gdy w tym momencie większość z nas została odrzucona z idei samotnego wilka architekta / geniusza, stopień w jakim koordynacja i komunikacja stają się częścią twojego dnia pracy mogą być zaskakujące dla nowych pracowników.
Od architektów oczekuje się, że nie posiadają całej wiedzy i doświadczenia niezbędnego do zbudowania budynku od początku do końca, ale od nas oczekuje się koordynacji, koordynowania i ułatwiania komunikacji między wszystkimi ludźmi, którzy tworzą tę zbiorową bazę wiedzy.
Jakość tej komunikacji może uczynić lub złamać projekt być może nawet łatwiej niż jakość projektu budynku.
Nie bądź zakłopotany, jeśli nie wiesz czegoś, po prostu znajdź osobę, która robi 3.
Zadawać pytania.
.
Megan Fowler Nie, naprawdę.
Zadaj WSZYSTKIE pytania.
To może wydawać się oczywiste, ale jest to jedna z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić, gdy dopiero zaczynasz pracę w terenie.
Niektórzy mogą się wahać, aby pokazać brak wiedzy w określonym obszarze swoim kierownikom projektu, lub mogą czuć się niekomfortowo, przerywając komuś czas, aby poprosić o pomoc, ale uwierzcie mi.
Wolą poświęcić trochę czasu, aby ci to wytłumaczyć, niż zgadywać i popełnić błąd.
Ponieważ w przeciwieństwie do szkoły, błąd tutaj może kosztować kogoś prawdziwe pieniądze i czas.
Czy nadal będziesz popełniał błędy.
Pewnie, to się dzieje.
Ale najlepszym sposobem, aby zminimalizować to ryzyko i przypadkowo najlepszym sposobem, aby nauczyć się i pokazać swoim przełożonym, że jesteś zainteresowany i zaangażowany w pracę, jest zadawanie każdego pytania, które możesz wymyślić.
Kontynuuj naukę.
W powiązanej notatce ważne jest, aby nigdy nie przerywać nauki i nigdy nie stracić ciekawości, którą miałeś w szkole.
Szkoła architektury tworzy świetny fundament, ale gdy już dotrzesz do prawdziwego świata, łatwo będzie czuć się przytłoczonym wszystkim, czego jeszcze nie wiesz.
Zamiast tego spróbuj zobaczyć tę brakującą wiedzę jako szansę.
Nie ma lepszego sposobu na naukę, niż robienie czegoś, i prawdopodobnie będziesz uczyć się czegoś nowego każdego dnia, kiedy zaczniesz pracować w firmie.
Bądź otwarty na to, bądź podekscytowany, a zdobędziesz umiejętność uczenia się w mgnieniu oka.5.
Zainteresuj się współpracownikami.
Jeśli możesz zaprzyjaźnić się ze współpracownikami, będziesz miał bardziej przyjemny czas przychodząc do biura każdego dnia.
Oprócz świadczeń socjalnych możesz wiele się nauczyć od ludzi, którzy byli w terenie dłużej niż ty.
Twoi współpracownicy będą najprawdopodobniej mieli różne pochodzenie, które da im szczególną perspektywę, lub będą mieli coś, z czym szczególnie pasjonują, lub unikalną umiejętność, która wyróżnia ich w biurze.
Ludzie zwykle lubią rozmawiać o sobie, jeśli potrafisz je rozpoczynać, a jeśli zapytasz ich, co ich interesuje, są szanse, że powiedzą ci wszystko, a może nauczysz się czegoś
[więcej w: agencja detektywistyczna, Kabiny Sanitarne, odzież ochronna ]
[patrz też: szlifierki kątowe allegro, dmuchańce, łóżka drewniane ]
[hasła pokrewne: szlifierki kątowe allegro, dmuchańce, łóżka drewniane ]

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: dmuchańce szlifierki kątowe allegro łóżka drewniane